logo
bos
Kategoriler
bos
 
bos
Üyelik
bos

Kullanıcı Adı:
Şifre:

Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
 
bos
İstatistik
bos
 
bos
Baglantilar
bos

Google

Yandex

 
bos
En Çok Aranan Kelimeler
bos
AdekoZumaWİNRARAra, Bul..iddaaOfficeadeko 9tekkenneroARTCAMxpvlcArconLUXORoffice 2007adelkoidmıdmwindows 7adeko 6.3iddaa gold edition
 
bos
Sponsorlu Reklam
bos
reklam reklam reklam reklam reklam reklam
 
Artcam Express 2011

 Artcam Express 2011

Sürüm
:  2011
Boyut
:  492 Mb
Lisans
:  Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Dil
:  İngilizce ( Çoklu Dil )
İşletim Sistemi
:  Windows XP / Vista / Win7
Üretici
:  DelCam
Ekleyen
:  admin
Eklenme Tarihi
:  21.11.2012
12345678910


İndir Butonları
PROGRAM TANITIMI: 
ArtCAM Express, reklamcılık ve ağaç oymacılığı gibi temel üretim fonksiyonlarının yeterli olduğu sektörler için geliştirilmiş giriş seviyesi bir tasarım ve üretim yazılımıdır. ArtCAM Express temel modül fiyatı 149$+KDV'dir.
 
Öğrenim süreleri çok kısa olan ArtCAM Express içerisinde temel 2 Boyut tasarım araçları, temel 2 boyutlu üretim araçları ve dışarıdan alınmış hazır 3 Boyutlu modeller için basit 3 Boyutlu üretim araçları barındırmaktadır.
 
Son derece basit olan kullanımı sayesinde giriş seviyesi temel işleme ve dizayn gereksinimlerinizi başarıyla karşılayacaktır. Ayrıca ArtCAM Express'i giriş seviyesi olarak kullandıktan sonra gelişecek ihtiyaçlarınızda dikkate alarak daha üst seviyede yer alan ArtCAM Insignia ve ArtCAM PRO yazılımlarına geçiş yapabilirsiniz.
 
ArtCAM Express temel ürünü giriş seviyesinde 2 boyutlu dizayn ve imalat yapılmasına izin verir. Aşağıda belirtilen modüller temel ürün satın alındıktan sonra üzerine eklenmektedir.
 
Resim Katmanları Modülü :  
Bmp, jpeg, tiff, gif ve png gibi desteklenen formatlarda, çoklu resim yükleme ve yönetme imkanı verir. PDF dosya içerisindeki tüm sayfalar ayrı ayrı katmanlar halinde otomatik olarak yüklenebilir.
 
Vektör Araçları Modülü  :
Vektör Araçları modülü, özel çizgi oluşturma veya dizayn üzerinde farklı kesitler oluşturabilen katmanlar ile vektör oluşturmayı son derece kolaylaştırmaktadır.
 
Font Oluşturma Modülü : 
Yazılardan oluşan dizaynlarınızda ArtCAM Express Font Oluşturma Modülü sayesinde kendi eşsiz fontlarınızı oluşturabilme serbestliği elde etmenin yanı sıra varolan fontlar üzerinde de değişiklikler yaparak CNC tezgahınızın kapasitesini arttırabilirsiniz.
 
İmalat Modülleri :  
Gelişmiş 2B İşleme Modülü  
Bu modül ArtCAM Express 2B işleme kapasitesini kayda değer bir şekilde geliştirmektedir. Profil (Profilling), Alan Temizleme (Area Clearance) ve İç İçe Geçirme (İnlay) sihirbazı gibi stratejiler mükemmel işleme sonuçları için daha da yetenekli hale gelmektedir.
 
Dizme (Nesting) Modülü :  
(Gelişmiş 2B İşleme Modülünü kapsamaktadır) 
Çoklu parçaları olabildiğince verimli ve ekonomik olarak kesmek istiyormusunu? ArtCAM Express çok büyük sayıdaki harf veya şekilleri bir araya getirerek, bunların gerçek şekillerini bozmadan otomatik olarak yerleştirme işlemi gerçekleştirebilir. Malzeme atığını engelleyebilmek için yerleştirilen bu şekiller bir veya daha fazla plaka kullanılarak kesilebilir.
   
Desenleme Takımyolu Modülü :  
Desenleme Takımyolu Modülü çok güçlü bir dizayn aracıdır. Bir tabelanın zemininde, heykeltraşlık uygulamalarında, dekoratif mobilya panellerinde, kabartma plakalarında veya ürün dizaynınızın herhangi bir yerinde eklemek istediğiniz dekoratif bakışlarda kolaylıkla uygulanabilir.
 
Unsur İşleme Modülü :  
ArtCAM Rölyef Kütüphanesinde gelen veya farklı bir yazılımdan alınan 3B modeller üzerinde, seçilen vektörler veya vektör katmanları (Vektör Katmanları Modülüne sahip olmanız gerekmektedir) kullanılarak girinti, çıkıntı ve merkez çizgi işleme yapabilmenize izin verir. Aynı zamanda istenirse belirtilen bu üç özelliği sabit derinliklerde de uygulanabilir.
 
Yükselen Yuvarlatma Oymacılık Modülü :  
ArtCAM Express Yükselen Yuvarlatma Modülü özellikle varak ve kağıt kabartma kalıpları için vektör çizimlerinden direk olarak takımyolu elde etmeyi sağlayan ideal bir stratejidir. Bu modül aynı zamanda ağaç oymacılığı ve reklamcılık harfleri için ek bir metod olarak da kullanılabilir.
 
Akıllı Oymacılık Modülü : 
 
Akıllı Oymacılık modülü, isim plakaları veya kabartma kalıpları gibi yükselen düz harflerden oluşan çalışmalar için son derece güçlü bir araçtır. Bu benzersiz fonksiyon sadece hızlıca malzeme fazlalığını almakla kalmayıp köşe keskinleştirme özelliği ile birlikte özellikle kağıt kabartma ve etiket kalıpları için keskin ve tertemiz kenarlı şekiller oluşturmaya izin vermektedir.  
 
Dosya Alma Modülü :  
Bu modül size üst seviye ArtCAM Pro’da bulunan farklı yazılımlardan gelişmiş dosya okuma seçeneklerini kullanabilme imkanı vermektedir.
 
 
   Hizmet Modülleri :
 
 
 • Tezgahınıza Özel Son İşlemci (Postprocessor hazırlama)
 • Bu hizmet ile tezgahınıza özel son işlemci dosyaları hazırlanarak teslim edilir.  
 • Firmanızda Özel Eğitim (1/2 gün) 
 • Bu hizmet ile firma yerinde* ve sektöre özel çalışmalar gerçekleştirilir. Birden fazla kişiye eğitim imkanı sağlanır.
* Yol ve konaklama müşteriye aittir.
 
Eğitim DVD seti 
Bu hizmet paketi ArtCAM Express yazılımına ait eğitim videoları ve eğitim notlarını içerir. 
* İngilizce'dir.  
 
Uzaktan Teknik Destek :
Bu hizmet ile bir sene boyunca ArtCAM Express yazılımı ile ilgili oluşabilecek sorularınız uzaktan bağlantı yolu ile çözülür.
 
 
 
 
 


Etiketler:
 artcam, artcam express, artcam 2011, artcam pro, Cnc
Kullanıcıların Yorumları Admin - 26.10.2013 04:14:45
Şuan için malesef. Araştırıyoruz.
Fuad - 26.10.2013 00:04:50
demo olmayan varmi
semih  - 20.05.2012 21:23:37
öğrenciyim yardımcı olursanız sevinirim
Aşağıdaki bölümden sizde yorumunuzu ekleyebilirsiniz
İsminiz:
Yorumunuz:
 


 • Download Sayısı: 5875
 • Dosya Puanı: 112
 • Ortalama Puan: 2,2
 • Kırık Link Bildirimi

  Haberler | Program Ekle | Siteniz İçin | En çok indirilen 50 program | En son eklenen 50 program | En çok puan alan 50 program | iletişim
  rss 3D Modelleme Araçları kategorisi için RSS


  Tüm hakları Saklıdır. © 2002 - 2015 / Bu Site En iyi 1280 x 800 Çözünürlükte Görüntülenir.
  Kapat

  Facebook'ta Bizi Takip Edin