logo
bos
Kategoriler
bos
 
bos
Üyelik
bos

Kullanıcı Adı:
Şifre:

Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
 
bos
İstatistik
bos
 
bos
Baglantilar
bos

Google

Yandex

 
bos
En Çok Aranan Kelimeler
bos
AdekoZumaWİNRARAra, Bul..iddaaOfficeadeko 9tekkenneroARTCAMxpvlcArconLUXORoffice 2007adelkoidmıdmwindows 7adeko 6.3iddaa gold edition
 
bos
Sponsorlu Reklam
bos
reklam reklam reklam reklam reklam reklam
 
HDD Regenerator Full

 HDD Regenerator Full

Sürüm
:  15.0.0.573
Boyut
:  9.95 Mb
Lisans
:  Tamsürüm (Crackli/Full)
Dil
:  İngilizce
İşletim Sistemi
:  Windows (Tümü) / DOS
Üretici
:  -
Ekleyen
:  admin
Eklenme Tarihi
:  30.05.2016
12345678910


İndir Butonları
PROGRAM TANITIMI: 

HDD regenerator Harddiskinizde oluşabilecek bad sector ( bozuk kesim ) leri tarayıp tespit etmenize ve onarmanıza yarayan bir uygulamadır.

Hdd regenerator sabit diskinizin yazılabilir ve önyüklü tüm bölümlerini tarayarak bozuk kesim olup olmadığı hakkında detaylı bilgiler sunar. 

Sabit disklerde oluşabilecek bozuk kesimlerin bir kısmı yazılımsal bir kısmı donanımsal ( fiziki ) şekilde oluşur. Uygulama ile diskinizde oluşan yazılımsal bozuk kesimleri otomatik olarak onarabilirsiniz.

Donanımsal ( Fiziki ) olarak oluşan bozuk kesimlerde ise diskinizin neresinde oluştuğu hakkında detaylı bilgiler sunar. Düzeltilebilecek şekilde ise bu kesimdeki verileri sağlam bir kısıma aktarır ve bozuk kesimi diskin yazma/okuma işlemlerine kapatır.

Fiziki oluşan bozuk kesimler düzeltilemeyecek şekilde ise, uygulama size bozuk kesimlerin diskinizin hangi bölümünde ( örneğin baştan 150. Mb ile 175 Mb arasında ) olduğu hakkında bilgiler verir. Bu bölümleri manuel olarak Yazma / okuma işlemine kapatabilir ve diskinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulama Tamsürüm'dür. Herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır. Uygulamayı kurduktan sonra önce crack işlemini yapınız. Daha sonra klasör içerisindeki KEY numarası ile lisans işlemini tamamlayınız. Etiketler:
 hdd regenerator, hdd onarıcı, hdd bad sektör onarma, bad sektör onarıcı, bad sector repair, bad sector close, bad sektör kapama
Kullanıcıların Yorumları Bu program için henüz bir yorum yapılmamıştır.
Aşağıdaki bölümden sizde yorumunuzu ekleyebilirsiniz
İsminiz:
Yorumunuz:
 


 • Download Sayısı: 632
 • Dosya Puanı: 1
 • Ortalama Puan: 6,6
 • Kırık Link Bildirimi

  Haberler | Program Ekle | Siteniz İçin | En çok indirilen 50 program | En son eklenen 50 program | En çok puan alan 50 program | iletişim
  rss Bakım / Onarım Araçları kategorisi için RSS


  Tüm hakları Saklıdır. © 2002 - 2015 / Bu Site En iyi 1280 x 800 Çözünürlükte Görüntülenir.
  Kapat

  Facebook'ta Bizi Takip Edin