logo
bos
Kategoriler
bos
 
bos
Üyelik
bos

Kullanıcı Adı:
Şifre:

Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
 
bos
İstatistik
bos
 
bos
Baglantilar
bos

Google

Yandex

 
bos
En Çok Aranan Kelimeler
bos
AdekoZumaWİNRARAra, Bul..iddaaOfficeadeko 9tekkenneroARTCAMxpvlcArconLUXORoffice 2007adelkoidmıdmwindows 7adeko 6.3iddaa gold edition
 
bos
Sponsorlu Reklam
bos
reklam reklam reklam reklam reklam reklam
 
Sık Sorulan Sorular

Misyonumuz :

Tamsürüm.net 2002 yılından beri faaliyetlerine devam ederek, internet kullanıcılarına en temiz kaynaklardan ve en kısa yoldan aradıkları program ve dökümanları sunmayı ilke edinmiş güvenli bir program deposudur. 2010 yılından itibaren kullanıcılarımızdan gelen istekler üzerine sade ve kullanımı kolay bir web arayüzü kullanmaya başladık.

Okadar download sitesi arasından neden sizi seçmeliyim ?

Tamsürüm.net hiçbir karşılık beklemeden sizlere aradğınız program ve dökümanların en güncel sürümlerini sunar.  Veritabanı bağlantılarımızda verdiğimiz programlarım tümü gelişmiş virüs taramalarından geçirilerek size sunulur.  Reklam ve spam sayfaları arasında boğuşmak zorunda kalmazsınız. Aradığınız programı kolayca bulur ve yine aynı kolaylıkta indirirsiniz.

Veritabanı bağlantılarınızda telif hakkı ile korunan programlar var, bu yasalmıdır ?

Veritabanımızda bulunan programların bazılarının  telif hakları üretici firmalar tarafından telif hakkından feragat edilmiştir. Yani üretici ya bu programa artık destek vermiyordur, veya artık bu programın üreticisi bulunmuyordur.

Diğer telif hakkı ile korunan dosyaları Tamsürüm.net size belli şartlar dahilinde sunar. Bu şartlar ile ilgili bilgi ve duyurular aşağıda belirtilmiştir.

Veritabanında bulunan program ve dökümanların kullanılmasıyla ilişkili bildiri :

1a. ) Tamsürüm.net veritabanı bağlantısı ile sunduğu tüm programların Trojan, virüs, Zararlı kod içermediğini kullanıcılarına taahüt eder.

1b.)  Kullanıcılar site tarafından dosyanın güvenli olduğunu bilgisini almış olsalar dahi, kendi güncelleştirilmiş antivirüs / Anti trojan / Anti Spy programları ile dosyayı taramak ile yükümlüdür.

1c.) Sitede bulunan programların ekseriyetle kendi veritabanımızda bulunmadığını hatırlatırız. Tamsürüm.net programları farklı bağlantılardan derli bir şekilde kullanımınıza sunmaktadır.

1d.) Sitede bulunan ve telif hakkı ile korunan programlar, Kullanıcıların programları tam fonksiyonları ile denemeleri için sunulmuştur.

1e.) Kullanıcılar Telif hakkı ile korunan programları tam fonksiyonları ile test ettikten sonra programı ve programdan faydalınarak oluşturulan dosya ve dökümanları, bilgisayarlarından ve taşınabilir diğer medya aygıtlarından en geç  3 gün içinde kalıcı olarak silmekle yükümlüdür.

1f.) Madde 1e de belirtilen şartların aksine bir davranışta oluşabilecek maddi manevi zararlardan, telif hakkı ile ilgili yapılan yasal işlemlerden tamamen programı bilgisayarına kurup kullanan kullanıcı sorumludur. 

2a.) Kullanıcılar telif hakkı ile korunan programları çoğaltmayacaklarını, Maddi çıkar için kullanmayacaklarını, Programın bir bölümünü veya tamamını değiştiremeyeceklerini ve kendi programları gibi gösteremeyeceklerini, Programı sadece Tam fonksiyon ile test edip beğenirlerse yasal üreticilerden satın alarak kullanacaklarını, Testini bitirdikten sonra karar aşamasında Programı, Beraberinde gelen eklentileri, Programdan faydalanılarak oluşturulan bilgi döküman ve eklentilerini, Bilgisayarlarından ve taşınabilir hertürlü medya aygıtından kalıcı olarak silmeyi, Aksi taktirde dosya/programı indirmemeyi, Programı indirdiği an itibariyle kabul etmiş sayılacaktır.

2b.) Tamsürüm.net Sunduğu programlarda programın telif hakkı ile korunup korunmadığını açıkça belirtmek ile yükümlüdür.

2c.) Tamsürüm.net adresinden elde edilen programın, amacına uygun olarak kullanılmamasından ve bu nedenle oluşabilecek hertürlü maddi ve manevi zararlardan sorumlu değildir.

2d.) Tamsürüm.net Talif Hakkı sahiplerinin yapacağı yazılı bir bildirim ile, Telif Hakkı bulunan program ve dosyalara erişimin engellenebileceğini, ilgili programın tüm bağlantı ve eklentileriyle birlikte veritabanından kaldırabileceğini açıkça beyan etmiştir.  Bu gibi durumlarda ilgili dosya ve programa erişimin mümkün olmaması durumundan Tamsürüm.net hiçbir şekilde suçlanamaz veya suçlu bulunamaz.

2e.) Tamsürüm.net iş bu bildirgede kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İş bu bildirge, Toplamda 11 (onbir) madde halinde 06 Mayıs 2011 Tarihinde Saat : 01:11 itibariyle Tamsürüm.net ve bağlantıları için hazırlanıp yayınlanmıştır.

 

 

 

Haberler | Program Ekle | Siteniz İçin | En çok indirilen 50 program | En son eklenen 50 program | En çok puan alan 50 program | iletişim
rss Tüm Dosyalar için RSS


Tüm hakları Saklıdır. © 2002 - 2015 / Bu Site En iyi 1280 x 800 Çözünürlükte Görüntülenir.
Kapat

Facebook'ta Bizi Takip Edin